Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Karukera blanc Bleue canne 0.7l

Karukera blanc Bleue canne  0.7l
obsah alkoholu: 50%
druh: Rum bílý
značka: Karukera
původ: Guadeloupe
kód zboží: RU017200
DPH: 21%
s DPH: 689 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Karukera blanc Bleue canne 0.7l

Bílý Agricole KARUKERA se vyrábí výhradně z cukrové třtiny „Blue Cane“, která má velmi vysoký obsah cukru a vysoký aromatický potenciál. Dává vznik silnému, avšak zároveň jemnému a svěžímu rumu s citrusovými vůněmi.
Pro francouzsky mluvící oblasti jsou typické takzvané zemědělské rumy, vyráběné přímo z cukerné šťávy a ne až ze zbytkové melasy (tzv. „rhum agricole“). Tyto rumy si uchovávají ve větší míře původní chuť cukrové třtiny, jde například o rumy z Martiniku či Guadeloupe. Rumy pocházející z tohoto francouzského departmentu se vyznačují vysokou kvalitou a státní kontrolou výroby.
Palírna, kde se rum přímo vyrábí, se jmenuje Esperance a nachází se na ostrůvkuKARUKERA, kde v roce 1493 přistál Kryštof Kolumbus. Vyrábí se zde především Rhum Agricole.
Zbylý detilát se se uchovává ve skladech, kde karibské klima urychluje zrání rumu a zároveň mu umožňuje plně rozvinout jeho jemná aroma. Know how několika generací, přísné výrobní i výstupní kontroly garantují kvalitu a autenticitu tohoto rumu.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.