Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Karukera Cuvée Christophe Colomb 1493 0.7l

Karukera Cuvée Christophe Colomb 1493  0.7l
obsah alkoholu: 45%
druh: Rum unikátní
značka: Karukera
původ: Guadeloupe
kód zboží: RU017250
DPH: 21%
s DPH: 4 349 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Karukera Cuvée Christophe Colomb 1493 0.7l

Karukera Cuvee Christopher Columbus 1493 rum je poctou pro jednoho z nejstatečnějších a nejvýznamnějších mužů všech dob. Ročník 1493 je bohatý a komplexní. Před tím, než si ho vychutnáte nechte jej na chvíli v zakryté sklenici, to zabrání nadměrnému provzdušnění. Jeho chuť se projeví postupně, tak jako u všech prastarých rumů.
Zásoby Vintage rumů jsou vzácné a v omezeném množství.

Navigátorský génius a objevitel Nového světa Kryštof Kolumbus je jeden z klíčových postav naší světové historie, která také ovlivnila nás s tímto fascinujícím příběhem.
Na jeho druhé cestě do Ameriky, 4. září 1493, Kryštof Kolumbus byl jeden z prvních Evropanů, kteří chodili po zemi ve tvaru motýla, známé v dnešní době jako Guadeloupe. Přestože její obyvatelé - karibští indiáni ji nazývali Karukera, co znamená „ostrov krásných vod“, Kryštof Kolumbus ji přejmenoval na Santa Maria de Guadalupe de Estremadura.
Na místě zvaném Santa Maria, na větrné straně zeleného pobřeží ostrova , Kryštof Kolumbus a jeho muži zakotvili na pár dní, aby si odpočinuli. Od té doby tam pak mnoho kormidelníků našli ráj, který se pro ně stal útočištěm, tak jako země Guadeloupe.
Karukera Cuvee Christopher Columbus 1493 rum je poctou pro jednoho z nejstatečnějších a nejvýznamějších Janovanů všech dob.
Výsledkem subtilní směsi nestarnoucích rumů Christopher Columbus 1493 Vintage je bohatý a komplexní charakter Karukera rumů.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.