Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Karukera Reserve speciale v krabičce 0.7l

Karukera Reserve speciale v krabičce  0.7l
obsah alkoholu: 42%
značka: Karukera
původ: Guadeloupe
kód zboží: RU017210
DPH: 21%
s DPH: 1 399 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Karukera Reserve speciale v krabičce 0.7l

Více než pět let starý blendovaný rum stárnul v původních malých soudcích. Má zpočátku kořeněné vůně (hřebíček a tóny pepře), později vůně přecházejí do ovocných fragrancí. V ústech je plný, příjemný s kořenitým závěrem.
Pro francouzsky mluvící oblasti jsou typické takzvané zemědělské rumy, vyráběné přímo z cukerné šťávy a ne až ze zbytkové melasy (tzv. „rhum agricole“). Tyto rumy si uchovávají ve větší míře původní chuť cukrové třtiny, jde například o rumy z Martiniku či Guadeloupe. Rumy pocházející z tohoto francouzského departmentu se vyznačují vysokou kvalitou a státní kontrolou výroby.
Palírna, kde se rum přímo vyrábí, se jmenuje Esperance a nachází se na ostrůvkuKARUKERA, kde v roce 1493 přistál Kryštof Kolumbus. Vyrábí se zde především Rhum Agricole. Zbylý detilát se se uchovává ve skladech, kde karibské klima urychluje zrání rumu a zároveň mu umožňuje plně rozvinout jeho jemná aroma. Know how několika generací, přísné výrobní i výstupní kontroly garantují kvalitu a autenticitu tohoto rumu.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.