Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Laudemio Marchesi di Frescobaldi 0.5l

Laudemio Marchesi di Frescobaldi  0.5l
obsah alkoholu: 0%
druh: Laudemio
značka: Castello di Nipozzano
původ: Chianti
kód zboží: FOL00001
DPH: 15%
s DPH: 699 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Laudemio Marchesi di Frescobaldi 0.5l

Historie, tradice, jedinečnost k dané lokalitě, k životnímu prostředí dávají olivovému oleji LAUDEMIO velmi vysokou příčku. Pouze ten nejkvalitnější olivový olej může být nalahvován do standartního skla určeného pro všechny výrobce olivových olejů. Tím pojem LAUDEMIO si celosvětově zaručuje stálou a neměnnou kvalitu.
1. Je prokázáno, že mastné kyseliny a antioxidanty, které se vyskytují v extra panenském olivovém oleji LAUDEMIO jsou opravdovým spojencem pro lidské zdraví. Ve skutečnosti napomáhají snížit riziko srdečních problémů, posilují imunitní systém
2. Anti-aging je prokázáno, že olivový olej je účinný proti vráskám
3. Antioxidační vlastnosti během prvních měsíců těhotenství, napomáhají proti striím a jizvám.

Toskánská značka Laudemio vzniká v roce 1988, kdy tým pokrokových zemědělců, vlastnících některé z nejušlechtilejších olivovníků v regionu, uzavřou průkopnickou úmluvu za účelem excelentní výroby olivového oleje a to ještě před stanovením národní, ale i evropské legislativy. Úmluva, která stejně jako tehdy, i nyní stanovuje přísná pravidla a přísnou kontrolu kvality.
Historie, tradice, autenticita, úcta k půdě a k životnímu prostředí jsou principy, jimiž se řídí celý výrobní proces Laudemio, od harmonického ošetřování olivových hájů přes třídění a sběr plodů ve svém dokonalém stavu zralosti, dále přes lisovaní výhradně za studena až po plnění oleje do lahví a pečlivé uchování produktu.

Příslušné kontrolní orgány a dvě velmi přísné degustační komise určují konečný výběr: pouze nejlepší extra panenský olivový olej od nejlepších výrobců, skutečně ryzí olej s mimořádnými organoleptickými vlastnostmi může být označován prestižní značkou Laudemio.
To je důvod, proč každá kapka oleje značky Laudemio je jedinečným a nenapodobitelným výrazem plodu, místa, počasí a otiskem jednotlivého producenta, který mu vdechl život.
Značka a balení oleje Laudemio jsou patentovány v Itálii i v zahraničí a jsou známy po celém světě jako synonymum výjimečné kvality.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.