Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Linkwood Gordon & MacPhail 0.7l

Linkwood Gordon & MacPhail  0.7l
obsah alkoholu: 43%
značka: Linkwood
kód zboží: W0105820
DPH: 21%
s DPH: 6 899 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Linkwood Gordon & MacPhail 0.7l

Řada Rare vintage přináší unikátní kolekci whisky starých ročníků plněných pod licencí té které palírny , vytvářené vzájemnou spoluprací společnosti GM a příslušné palírny.

Aroma: Bez vody - květinové, ovocné, sladké, kořeněné. S vodou - podobně květinové a ovocné, s dotykem včelího vosku.
Chuť: Bez vody - kořeněná se sladkými prvky (créme brulée), náznak mentolu a eukalyptu. S vodou - bohatá, ovocný koláč a svařené ovoce, připomíná vánoční puding.
Dokončení: dlouhé

Společnost Gordon & MacPhail se zaměřuje jsme se na Single malt, Single barrel whisky.Společnost nakoupí vybrané sudy z vybraných palíren, nechají je ležet ve vybraných sudech a po čase usoudí, že je čas je nalahvovat. Proto na každé etiketě naleznete údaj, kdy byla whiska destilována a v jaké palírně, kdy byla nalahvována, jak dlouho a v jakém typu sudu ležela, kolik lahví bylo z daného sudu nalahvováno a jak by měla vonět a chutnat. Whisky od Gordon & MacPhail jsou nefiltrované, bez přídavků karamelu a bez ostatních blbostí (říkají No Nonsense) Je to prostě čistá kvalita. A díky faktu, že se jedná o klenoty z již neexistujících palíren, mají nesmírnou sběratelskou hodnotu.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.