Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Luc Belaire Rare blanc Fantome 0.75l

Luc Belaire Rare blanc Fantome  0.75l
obsah alkoholu: 0%
značka: Luc Belaire
původ: Provence
kód zboží: SE900681
DPH: 21%
s DPH: 589 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Luc Belaire Rare blanc Fantome 0.75l

Svítící etiketa.

Luc Belaire Rare je bez námahy elegantní cuvée vytvořené v srdci Burgundska ze směsi ručně vybraných hroznů Chardonnay a Pinot Noir. Vyvážené a elegantní víno začíná vůní peckovin, zralé hrušky a briošky.
Tropické tóny manga doplňují čerstvé ovoce z Chardonnay a náznak vápence. Jemně strukturované víno má lehký a suchý závěr. Luc Belaire Gold si můžete vychutnat dobře vychlazený aperitiv a jako všestranné víno pro párování s jídlem.

Luc Belaire Rare Rosé je fortelně vyráběno pátou a šestou vinařskou generací rodiny Piffault od roku 1898. Patří mezi nejvybranější francouzská rosé z Provence - Alpes - Cote D´Azur na jihu Francie.
Původ Luc Belaire evokuje bohatou historii a kulturu jižní Francie: filmový festival v Cannes, velkou cenu v Monte Carlu, krajinu, jež se stala inspirací impresionistů Van Gogha, Matisse a Cesanna.
Lahodný, delikátní blend tří nejslavnějších francouzských odrůd Rosé: Syrah, Cinsault a Grenache zraje pro dokonalé perlení 6 měsíců v inoxových tancích a je blendován se 100% Syrah dosážním likérem.
Mimořádně bohatý bouquet červeného zahradního ovoce předchází elegantní chuť jahod a černého rybízu. Výsledkem je dokonalá harmonie aroma, chuti, těla vína a dochuti.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany a stopy vajec.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.