Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Manzanilla Classic Fernando de Castilla 0.75l

Manzanilla Classic Fernando de Castilla  0.75l
obsah alkoholu: 0%
značka: Fernando de Castilla
kód zboží: SHER0804
DPH: 21%
s DPH: 399 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Manzanilla Classic Fernando de Castilla 0.75l

Džus se získává z prvního drcení, což dává vínu lehký a svěží styl. Fermentace se provádí za poměrně vysoké teploty z důvodu snížení ovocné chuti. Důležité pro vytvoření dobrého základu pro výrobu sherry. V únoru je víno fortifikováno prostřednictvím aquardente na podobu alkoholu 15%. Následuje proces zrání typu Criaderas a Solera. Stáří Manzanilla je 3 roky. Víno zraje pod florovou krustou. Barva je bledá, do slámové žluté. V chuti rozhodně pikantní, minerální, slané. Víno je ostřejší než jeho starší verze - Fino. Paleta chutí na začátku je po lehkých jablkách a citrusech, následuje přesun ořechů na patro a zakončuje jemnou slaností. Hrozny jsou schraňovány od předem domluvených partnerů společnosti Fernado de Castilla. Půdní složení Albariza. Sběr se provádí začátkem září.
odrůda: Palomino 100%
Gastronomie - vhodné k soleným mandlím, k lehkým pokrmům z ryb, mořské tapas. Výborně se hodí k uzenému lososu.

Sklepy Vinařství Rey Fernando de Castilla se nachází v historickém centru města Jerez. Jejich sherry víno nejdříve zraje v nových sudech z francouzského a amerického dubu a poté po dlouhou dobu v sudech, ve kterých ležela kdysi ta nejvybranjší sherry vína.
Produkce sherry vín se skládá z nejlepších vín, pocházejících z této oblasti. Rozsah nejlepších sherry vín sahá od bledé, lehké a elegantní Finos až po unikátní Antique sherry, které získaly nejvyšší národní a mezinárodní vyznamenání.
Tento výčet by nemohl být kompletní bez extrémně vzácného a starého Oloroso sherry. Ty jsou balené v omezeném množství pro velmi náročné skupiny spotřebitelů. Cílem vinařství bylo vždy nabídnout ty nejlepší produkty.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.