Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Matusalem 23y 0.7l

Matusalem 23y  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum stařený 23 let
značka: Matusalem
původ: Dominikánská republika
kód zboží: RU035740
DPH: 21%
s DPH: 1 289 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Matusalem 23y 0.7l

Do 60-tých let 19. stol. Kuba (v této době mu patřilo 50% kubánského trhu s rumem). Následně konfiskováno Castrovým režimem. V současné době se vyrábí v Dominikánské republice dle originální kubánské receptury.

Výroba:Proces staření a míšení je založen na tzv. Solera metodě, která byla původně vyvinuta pro výrobu sherry, brandy a koňaku. Matusalem Solera metoda (unikátní míšení rumů s odlišným stářím) byla adaptovánana na výrobu rumu díky které je získán rum výjimečně jemný.

Popis:Rum Matusalem Gran Reserva 23 uspokojuje rostoucí segment konzumentů, jejichž výběr rumů je stále sofistikovanější a stále častěji upřednostňují prvotřídní kvalitu.Pyšní se jemnou a perfektně vyváženou chuťí.
Díky směsi květinových a ovocných vůní a silné přítomnosti tónů dřeva je to strhující zážitek. Zakončení je dlouhé a uspokojující, s jemným, sladkým charakterem.
Vyrábí se unikátní metodou Solera, která spojuje charakter vybraných letitých rumů zrajících ve francouzských dubových sudech a vyzdvihuje skutečnou osobitost. Matusalem vyrábí nejjemnější stářené rumy již více než 137 let se stále stejným úsilím po nejvyšší kvalitě.

Barva: Sytá a intenzivní zlatavá barva vychází z pomalého zrání a pečlivého míchání v dubových sudech. Jasné zlatavé odstíny mají původ v unikátním systému Solera. Bohaté jantarové odstíny pramení z dlouhého procesu zrání.
Vůně: Příjemná směs vůní, oplývající tóny květin a ovocného džemu se silným dojmem přítomnosti dřeva.Tato působivá nabídka vrcholí v hladkém, jemném, bohatém a vytříbeném aromatickém zážitku.
Chuť:sametově hladká, plná, s neobvyklou jemností.Charakteristiky dřeva jsou zřetelné, s pomalým přechodem do lískových oříšků, pražených mandlí a sherry-like konce.
Závěr:Osobitá jemnost je dobře vyvážená s příjemnými stopami po medu, vanilce a melase.Jemný, sladký charakter je uzavřen parádním, dlouhým zakončením. Žádoucí a ultra-příjemný zážitek pro konzumenta ultra-premium rumů.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.