Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

McQueen and the Violet Fog

McQueen and the Violet Fog
obsah alkoholu: 40%
druh: Gin dry
značka: McQueen and the Violet Fog
původ: Brazílie
kód zboží: GI026000
DPH: 21%
s DPH: 789 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis McQueen and the Violet Fog

Revoluční malovýrobní gin nazývaný McQueen and the Violet Fog, který se vyrábí v Brazilských horách Jundiaí, kde udělali výrobci 6000 mil kupředu tradičnímu ginu, ve kterém kromě 21 různých bylin můžete nalézt něco co se v ginu zřídka objeví a to bazalku, rozmarýn, fenykl, kalamondín, badyán a acai.

Při výrobě se používají dvě destilační techniky a to macerace a parní infůze. Výrábí se pouze v malých dávkách a to ručně vždy okolo pouhých 500 litrů což odpovídá 55 kartónům. Každá dávka má v sobě kus předané lásky k tomuto produktu.
Prvních 15 přírodních bylinek se nechává macerovat v naturálním destilátu z cukrové třtiny pro vstřebání extraktu chutí a esenčních olejů. Zbylích 6 se nechá parně infůzovat přes měděný kotlík.
Vedle klasických tónů ginu jalovce, citrusů a květin má tento gin 6 ingrediencí navíc, mezi které patří ručně zbírané bazalkové listy z Indie, rozmarýn z Portugalska, fenyklové semínka ze středozemí, kalamondin od tichého oceánu, badyán z Vietnamu a lokální acai rostoucí v Brazílii.
Tento gin dostal jméno po básni se stejným názvem, která vypráví o setkání s mysteriózní rockovovou kapelou. Poslední dvě sloky básně jsou k vidění na zadní straně láhve.
Skleněná láhev je opatřena reliéfními detaily a logo oka s korunou v barvě kovové mědi je znázornění tradičního hrnce sloužícímu k výrobě ginu.


"Instead of focusing on just one or two flavours, we chose to be ambitious. McQueen and the Violet Fog reveals something new with every sip: heat, spice, juniper, herbal, citrus and floral notes, all the touchstones of gin, balanced perfectly. We're proud and excited to share this wonderful gin with the world."
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.