Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Metaxa 12* 0.7l

Metaxa 12*  0.7l
obsah alkoholu: 40%
značka: Metaxa
původ: Řecko
kód zboží: B0001379
DPH: 21%
s DPH: 749 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Metaxa 12* 0.7l

Metaxa 12* je dokonalým produktem z řady Metaxa Stars. Obsahuje vzácné vinné destiláty, pomalu zrající v sudech z francouzského limousinského dubu, a vynikající muškátová vína výhradně z egejského ostrova Samos, kde hrozny rostou na malých terasových vinicích a sklízejí se pouze ručně. Poslední tečkou v této směsi je tajný buket májových růží a středomořských bylin, který vytváří Metaxa master Constantinos Raptis. Konzumujeme nejlépe čistou na závěr jako digestiv. Zcela mimořádně jako součást super prémiových míchaných nápojů.

Metaxa je jedinečný řecký nápoj s dlouhou tradicí. Jeho autor Spyros Metaxas jistě v roce 1880 netušil, že se jeho značka stane jedním ze symbolů slunného Řecka.
K výrobě Metaxy se používají tři druhy sluncem vysušených vinných hroznů, které se destilují a zrají nejméně 5 let v pryskyřičných dubových sudech. Po skončení procesu zrání se destilát míchá s archivními ročníky muškátových vín, výtažky z růžových okvětních lístků a tajemnou směsí řeckých bylin,
které pak ještě půl roku zrají – tím se výrobní proces liší od postupů používaných u brandy. Tato tradiční receptura se předává z generace na generaci více než 100 let.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.