Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Mezan Xo Jamaica dárková kazeta 0.7l

Mezan Xo Jamaica dárková kazeta  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum stařený
značka: Mezan
původ: Jamajka
kód zboží: RU014229
DPH: 21%
s DPH: 939 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Mezan Xo Jamaica dárková kazeta 0.7l

Tento jamajský rum byl míchán z rumů se datuje do roku 1983. To bylo znovu casked v dubových barrique, aby směs dále vyvíjet a vyrábět nádherná harmonické rovnováhy mezi přírodními aromáty rumu a komplexní vlivy dubových sudech.

Směs ze sudů rumu z palíren Hampden a Monymusk. Monymusk jako Hampden má skotské kořeny a je jedním z nejstarších plantáží na Jamajce. V polovině 18. století jej vlastnil Sir Archibald Grant, který také vlastnil zotročení stanice v západní Africe, který poskytl práci pro jeho plantáže. Tradičně se dodávají ve velkém rum ke smísení, ale kvalita vysoká esterů rumu odtud jako vždy v nejvyšší.
Barrique XO byl původně míchán z rumů mezi 4 a 23 let a poté znovu casked na mnoho let před plněním.
Banán a karamel na nose, skutečný banoffee koláč! Na patře tóny banánů chleba skončil s nádechem karamelu.

Archivní rumy Mezan nabízí možnost ochutnat autentickou chuť starých karibských rumů. Cellar Master společnosti neúnavně cestuje regionem a hledá skryté rumové poklady. Když takový poklad najde, uloží jej k dalšími zrání v sudech po bourbonu, než dosáhne svého vrcholu.
Teprve poté je lahvován. Rumy Mezan jsou nedoslazované, nebarvené a jen lehce filtrované (bez použití studené filtrace).
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.