Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Moet & Chandon Grand vintage blanc 2008 0.75l

Moet & Chandon Grand vintage blanc 2008  0.75l
druh: Vintage
značka: Moet & Chandon
původ: Vallée de la Marne
kód zboží: CHA04820
DPH: 21%
s DPH: 1 789 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Moet & Chandon Grand vintage blanc 2008 0.75l

Moët & Chandon Vintage je celistvé šampaňské, které má charakteristické vlastnosti roku, který si vinaři přejí zdůraznit, což v závislosti na daném ročníku sklizně může být určitá chuť, rovnováha nebo struktura. Aby se dala vyjádřit individualita tohoto vína, vyžaduje dobu zrání od 4 do 5 let.
Toto víno je silné, poskytující pozorný doprovod k předkrmům, hodí se skvěle k náročným pokrmům podávaným s krémovou nebo houbovou omáčkou. Moët & Chandon Vintage změní jídlo na opravdovou hostinu.

Moët & Chandon je nejznámnější světová značka šumivých, šampaňských vín a sektů francouzského výrobce. Tradice výroby těchto vynikajících šampaňských nesoucí tuto značky sahá do historie více než 250 let. Díky své poctivé práci si získala jedinečnou prestiž na celém světě. Historie
společnosti Moët & Chandon začala v 18. století, kdy si Claudie Moët založil vlastní společnost se sídlem v kraji Champagne. Zde vlastnil pozemky a také vinice, díky kterým mohl založit dnes tak úspěšnou a prosperující firmu, kterou zdědil jeho syn. Po něm zdědil podnik rovněž syn, který už z
rodinné firmy stvořil společnost, které otevřel cestu na evropský trh. Sklepy s víny se pomalu rozrůstaly až do současných 28 km na několika úrovních.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.