Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Mombacho 19 Anos 0.7l

Mombacho 19 Anos  0.7l
obsah alkoholu: 43%
kód zboží: RU010340
DPH: 21%
s DPH: 2 499 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Mombacho 19 Anos 0.7l

Nikaragua, země nacházející se ve Střední Americe, se stal světově proslulé pro výrobu velmi dobrých doutníků. V Nikaragui, ale také velmi dobrým rum se vyrábí, což je rázní v chuti a velkorysé chuti. Pro pěstování cukrové třtiny, je středoamerický klima obdivuhodně hodí. Velké plantáže cukrové třtiny lze nalézt v Nikaragui, jejichž plodiny jsou vynikající kvality. Pouze pečlivě vybíráni z nejlepších cukrové třtiny, Compania de Nikaragua Licorera upravující jejich rumů. Tedy složitý výrobní proces je používán před rum se uloží. Mombacho 19 roků rum zrál nejprve 17 roků v sudech, které dříve sloužily jako domov North American Bourbon, a strávil jeho poslední dva roky v Limousin dubových sudech, které byly vyplněny před ním s francouzským Armagnac. Tento způsob skladování je Rum Mombacho 19 roků jeho charakter a temperament.

Toky Mombacho Rum 19 let, barva tmavě jantarová barva, do skla, tak naplněné plnou chutí vzduchu. Poznámky fíků, hrozinky následuje vanilky a karamelovou vytékat skla. Úplně první doušek rumu let Mombacho 19 překvapen znalce svým energickým výkonem. Chuť je chuťové pohárky, probouzí smysly a rozhazuje její svěží chuť plná a silná. Chuti fíky, hrozinky spojené s vanilkovým nádechem přemoci chuťové buňky a smysly. Chutě odhalují aspekty svých švestek, karamely a mírný náznak ořechů. Chuť je plná a perfektně vyvážená.
Závěr trvá dlouhou dobu. Všechny příchutě dosáhnout opět patra a nechte ji velmi pomalu a opatrně. Harmonický povrch, který je často vnímána jako nudné. Mombacho 19 roků Rum je rum hladká, která má chuť harmonicky spojené. Je dokonale vyvážený rum, který plně přesvědčen o tom, aroma až do konce. A znalci rum pít čistý, a tak vychutnat všechny chuť se všemi jeho aspekty moci.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.