Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Motorhead Bomber Smoky shot 0.5l

Motorhead Bomber Smoky shot  0.5l
obsah alkoholu: 37.5%
druh: Rum ochucený
značka: Motorhead
původ: Karibik
kód zboží: VO018255
DPH: 21%
s DPH: 469 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Motorhead Bomber Smoky shot 0.5l

Kapela Motorhead už si nějaký ten alkohol nechala vyrobit. Víno, whisky, vodka, pivo… Je vidět, že kluci ze skupiny myslí na všechny své fandy, a tak se pustila taky do rumů. A nebo že by je štvalo, že Rammsteini už svůj rum od 1423 mají?
Co je lepší, reklamní hrníček od oblíbené metalové skupiny nebo flaška dobrého rumového likéru? Že váháte! Motorhead Bomber Smoky byl vytvořen v úzké spolupráci mezi kapelou a Danielem Henrikssonem,
Motorhead Bomber Smoky září temně měděnou barvu. Voní po černém koření a bylinkách. Chuť je intenzivní, hluboká, kouřová s náznaky kávy. Tahle runda je na tebe, Lemmy.

“Because we shoot to kill, And you know we always will, It's a Bomber, It's a Bomber…” zpíval v pecce Bomber Lemmy Kilmister, frontman kapely Motorhead. A tenhle rumový bombardér byl vyrobený ze speciálně vybraných bylin na počest Lemmyho.
Rumový likér Motorhead Bomber Smoky voní a chutná po dřevěném uhlí, černém pepři a rock'n'rollu. Prostě nářez, který si nejlíp vychutnáte za zvuku oblíbených metalových hitů.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.