Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Mount Gay Eclipse gold 1l

Mount Gay Eclipse gold  1l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum stařený
značka: Mount Gay
původ: Barbados
kód zboží: RU004400
DPH: 21%
s DPH: 599 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Mount Gay Eclipse gold 1l

Mount Gay Eclipse je elegantní vstupní branou do této produktové řady této legendární značky. Do zlatova zbarvený svěží rum, zrající v dubových sudech 2 více let. Jeho relativní mládí se odráží v aromatech meruňky, karamelu, kakaa, pražených ořechů a typické vanilky s tóny květin a exotického koření na patře. Svěží Mount Gay Eclipse lze použít jako základ pro míchané drinky, jeho svěžest si lze vychutnat i samotnou s ledem.
Mount Gay a 1703 - přelomové údaje pro každého, kdo se jen trochu dostane do kontaktu s prémiovými rumy. Jde totiž o nejstarší rumovou značku světa, která zmíněný letopočet z počátku 18.stol. hrdě uvádí na svých etiketách.
Zrozen na ostrově Barbados, tradičním domovu mnoha skvělých rumů, charakteristických plnými chutěmi s vanilkovými tóny. Tradice, se kterou jezdí po světě současný ambassador, sympatický Alan Smith.
Možná jste nevěděli, že už byl i v Praze a je pravděpodobné, že to nebude naposled. Jeho přednášky jsou skvělými show, neváhejte proto sledovat naše aktuality.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.