Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Mozart Pumpkin Spice 0.5l

Mozart Pumpkin Spice  0.5l
obsah alkoholu: 17%
značka: Mozart
původ: Rakousko
kód zboží: LI005895
DPH: 21%
s DPH: 378 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Mozart Pumpkin Spice 0.5l

Žádné triky. Čisté sladkosti. Mozart Pumpkin Spice Chocolate Cream Liqueur již zaznamenal obrovský úspěch v USA a nyní se dostal i k nám přes velký "rybník".

Jak se počasí ochlazuje a nálady se stávají podzimnějšími a nakonec i zimními, všichni se začínáme těšit, až se v nabídce naší místní kavárny znovu objeví pumpkin spiced latte. Tato luxusní limitovaná edice od Mozarta znamená, že můžete přidat radostnou chuť všem druhům věcí. Určitě bude strašidelným hitem na každé halloweenské párty a je perfektním partnerem k dýňovému koláči na Den díkůvzdání.
Možnosti této vítězné kombinace dýně, muškátového oříšku, zázvoru, vanilky, hřebíčku, karamelu a smetanové čokolády jsou nekonečné: vytvářejte panáky s kořeněným rumem, přimíchejte Pumpkin Spice do Martini, přidejte je do ledové kávy, piva, dortů či brownies nebo jednoduše pokapejte jím zmrzlinu. Prostě dýňonádhera!

Salcburk, rodiště Mozarta a domov pravděpodobně nejlepších čokoládových likérů na planetě, z nichž všechny jsou vyrobeny z přírodních surovin.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.