Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Nemiroff Original 1l

Nemiroff Original  1l
obsah alkoholu: 40%
značka: Nemiroff
původ: Ukrajina
kód zboží: VO001050
DPH: 21%
s DPH: 329 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Nemiroff Original 1l

Stylová, vskutku chlapská vodka s radostnou povahou a smyslem pro důstojnost. Objevte neobvyklou příchuť této vodky, vychutnejte si její charakteristickou, průbojnou chuť a oceňte její úplnou a výraznou kompozici, která zahrnuje kmín a med. Při výběru semínek kmínu je zvláštní pozornost věnována správnému procesu sušení za účelem uchování jejich přirozené barvy a chuti. Když vybíráme med (přičemž se preferují světlé odrůdy), berem do úvahy všechny faktory, od chuťových vlastností dokonce až po umístění včelínu.

Jako jedna z prvních speciálních vodek vytvořených nezávisle specialisty společnosti Nemiroff, vodka Nemiroff Original byla uvedena na trh v září 1999. Později jí spotřebitelé díky její elegantní černé etiketě začali říkat „černý Nemiroff".
Obrovská popularita vodky Nemiroff Original si vyžádala použití široké škály lahví, v nichž se prodává - od miniatury 0,05 l až po karafu obsahující 1,75 l. A není překvapující, že vodka Nemiroff Original je součástí různých dárkových sad, které jsou vždy vítaným suvenýrem pro vaše blízké. Tuto chlapskou vodku můžete často najít v barech v různých zemích, od Austrálie až po Nizozemí. V současnosti se vodka Nemiroff Original vyváží do 28 zemí světa.
Dlouhá doznívající chuť vodky Nemiroff Original zdůrazňuje ušlechtilý původ této vodky, která se používá vychlazená jako vynikající aperitiv nebo jako výborný základ jakéhokoliv koktejlu.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.