Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Old Man Project 1 b.37 0.7l

Old Man Project 1 b.37  0.7l
obsah alkoholu: 40%
značka: Old Man Project
kód zboží: RU026400
DPH: 21%
s DPH: 1 389 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Old Man Project 1 b.37 0.7l

Rum Project One je směs různých druhů rumu z Karibiku a díky své chuti vám dá trochu pocitu slunce, dovolené a pláže. Po dlouhém dni může být Project One dokonalým způsobem, jak skončit s přáteli.
Project One je příjemným společníkem na večery, když si sami a v klidu prohlížíte den. Díky své jemné chuti se směs netlačí do popředí, nese ji nálada a dokonale harmonizuje. Chuť Project One vás přesvědčí jako nováčka i jako znalce.
Díky jemné lehkosti je oblíbený u žen i mužů. Navzdory své roztomilosti vám směs ukáže hloubku, která vás okamžitě přesvědčí, když si ji užijete. Project One je mírně ovocný a má krásnou krásnou chuť, i když samozřejmě nevykazuje sladkost elixíru nebo dokonce likéru.
Na lahůdkách labužníka se objeví vůně něžné meruňky, plyšové vanilky a předčasných banánů. Tóny tmavé karamelové čokolády a kokosu lze nalézt současně světlé a hluboké. Karamel a rozinky podtrhují tento hladký, téměř medový dojem prvotřídního alkoholu.
Začíná to velmi jemným a hedvábným krokem, obklopeným něžnou krásou. Ve střední části se Project One ukazuje jako významný a nabízí celé tělo s mnoha hloubkami aroma.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.