Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Old Man Project 2.Spiced orange 0.7l

Old Man Project 2.Spiced orange  0.7l
obsah alkoholu: 40%
značka: Old Man Project
kód zboží: RU026410
DPH: 21%
s DPH: 1 389 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Old Man Project 2.Spiced orange 0.7l

Rum Project Two je druhým rumovým projektem Oldman Spirits a prvním, který získal medaili na mezinárodní půdě. Project Two je karibská směs jemných složek a jednotlivých rumů. Rum vás ukazuje z velmi ovocné stránky.
Doprovázeno jemným, krásným vzhledem a nakonec s kontrastem s kořeněným pepřem. Rum Project Two není jen šplouchání. Rum je naživu a zve vás, znalce, k účasti. Jeho jemná a ovocná chuť je vzrušující cesta plná chutí a zážitků.
Rum se vyznačuje především intenzivním chuťovým profilem. Pokročilí znalci mají rádi tento aromatický rum. Oldman Spirits získal nejvyšší medaili s Project Two na italském rumovém festivalu hned v prvním roce svého vzniku.
Nejlepší ve své třídě na degustační akci na festivalu v ShowRum 2014! Je samozřejmé, že předložené odrůdy rumu zde budou ochutnávány NA SLEPU, což ignoruje sílu značek.
To je úžasné a ukazuje dobrý vkus! Zde 12 mezinárodních porotců ochutnalo tento rum na nejvyšší úrovni! Včetně Roberta Burra a Dirka Beckera.
Rum vás od začátku provokuje ovocnými tóny pomeranče a manga. Vůně odhaluje hořkosladké prvky pomeranče a podtrhuje to celé hořkým mangem. Tóny citrusových plodů jsou téměř dominantní, po zdrženlivosti není ani stopy.
Ušlechtilý rum přejede po chuťových pohárcích mastně a těžce a zanechá příjemný dojem. Projekt Two je plný a hluboký každou sekundu. Velmi jemné nuance vanilky uvolní chuť a nakonec vás rum překvapí něčím nečekaným!
V důsledku toho vám rum poskytne zvláštní chuťový zážitek, který jste nečekali. Místo krásných dojmů vám rum přináší vzrušující kontrapunkt k ovocným tónům.
Pikantní pepř se mísí s ovocnými složkami a váš chuťový zážitek je neuvěřitelně živý, aniž by vás přemohl nebo se stal příliš extrémním. Cítíte příjemné teplo a krémové nuance stékající po patře. Rum Project Two je pro vás brnění.
Plný exotiky a vlastního kořeněného charakteru. Váš rum pro exkluzivní doby a doby odpočinku. S exotickým temperamentem a sytou chutí!
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.