Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Old Man Project 3.Dark expression 0.7l

Old Man Project 3.Dark expression  0.7l
obsah alkoholu: 40%
značka: Old Man Project
kód zboží: RU026420
DPH: 21%
s DPH: 1 389 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Old Man Project 3.Dark expression 0.7l

Rum Project Three trvalo asi 8 měsíců, než se dostal od nápadu ve vaší hlavě k vaší sklenici. Tvůrci Oldman Spirits testovali řadu druhů rumu z Karibiku a sousedních zemí na kontinentech Severní a Jižní Ameriky.
V tomto procesu byly ochutnávány jednotlivé složky Rumového projektu tři. Zvláštní pozornost byla vždy věnována harmonii mezi rumy. Toto je pravděpodobně nejdůležitější fáze iluze o mimořádném pití.
Rum Project Three je rum na celou noc. Rum, který se nikdy neunaví lechtat chuťové buňky znalce a hýčkat ho, a přitom vždy zůstat vzrušující. Celá jeho chuť vyžaduje jeho pozornost, aniž by přemohla znalce.
Jeho tělo je obzvláště sametové a mírně odvážné. Koláčové noty se objevují na povrchu a v zemi. Od prvního dojmu se rum jeví jako čokoláda. Tmavá karamelka lechtá na patře a obejme labužnický zážitek.
Poté následují elegantní kávové noty, které jsou také sametové a s jemnou hořkou notou. Dochuť ukazuje stopy vanilky a další kávy. Nějak vyvážený a harmonicky mírný. Velmi elegantní a plné tělo.
Rum Project Three se skládá ze tří různých karibských rumů. Každá část přispívá svým aroma k celému dílu. Matematický věk tohoto mistrovského díla je více než 13 let. Nejmladší složka je stará nejméně 7 let.
Díky celé své struktuře a vůni i chuti je Rum Project Three vhodný jak pro absolutní začátečníky rumu, tak pro zkušené rumové znalce.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.