Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Old Man Project 4. Vanilla cane 0.7l

Old Man Project 4. Vanilla cane  0.7l
obsah alkoholu: 40%
značka: Old Man Project
kód zboží: RU026425
DPH: 21%
s DPH: 1 299 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Old Man Project 4. Vanilla cane 0.7l

Rum Project Four (Vanilla Cane) zahrnuje tři různé vybrané druhy rumu. Zdroje těchto tří jsou v Karibiku a rumové odrůdy byly smíchány s maximální péčí, aby byl nakonec získán tento neuvěřitelně harmonický projekt Rum Project Four.
Výsledek je velmi roztomilý a ukazuje velmi mírnou stránku. Rum je skvělý dezertní rum po jídle nebo při jiných vhodných příležitostech. Jeho skvělá harmonie osloví zejména znalce, kteří od prémiového rumu očekávají vysoký stupeň jemnosti.
Řada chutí připomíná tóny karamely, karamelu a samozřejmě stejnojmenné vanilkové tyčinky. Má středně dlouhou dochuť, která obklopuje patro nejjemnějšími tóny čokolády, cukrovinek a ořechů, vždy pokryté špetkou vanilky.
Ti, kteří mají chuť na sladké a kteří se jimi chtějí stát, si tento rum okamžitě zamilují. Ženy a muži, kteří hledají chuťový pohár, jsou stejně přesvědčeni, když nasměrují tento sladký rum na své chuťové pohárky.
Rum Project Four (Vanilla Cane) nabízí celou řadu klasických karamelových příchutí pro znalce. Existují aspekty jemné krémové mléčné čokolády, které stále přicházejí na jemný povrch.
Vždy je tu exotická vanilková nota, máslově hebká a mazlivá. Uprostřed aromatického jezera je vždy náznak tmavé čokolády, která má pouze podprahovou účinnost a nikdy se nestane dominantní.
Znalce najde v celém rumu karamelovo-karamelové bonbóny. Hned na začátku, při držení v ústech a také se středně dlouhým závěrem. V závěru rum stále vykazuje stopy pražených mandlí a sušeného ovoce (meruňky).
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.