Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Opthimus Malt whisky XO ed. 2021 0.7l

Opthimus Malt whisky XO ed. 2021  0.7l
obsah alkoholu: 43%
druh: Rum unikátní
značka: Opthimus
původ: Dominikánská republika
kód zboží: RU012546
DPH: 21%
s DPH: 2 999 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Opthimus Malt whisky XO ed. 2021 0.7l

Opthimus X.O. Summa Cum Laude představuje absolutní vrchol z dílny Oliver & Oliver.Opravdu nádherný rum z Dominikánské republiky. Destiluje se z melasy a poté byl uložen na několik měsíců do sudů, ve kterých před tím zrála prvotřídní Single Malt Whisky. Dlouhé zrání až 30 let v sudech předalo tomuto rumu až magicky tmavě mahagonovou barvu s výraznými jantarovými odlesky. Aroma je hluboké a nabízí celou řadů vonných elementů. Sladká melasa, koření, kvalitní čokoláda, rozinky, opálené dubové dřevo a vanilka se krásně spojují s lehce uzenými tóny kávy a ořechů. Chuť je vyváženou s příjemnou intenzitou stanovených 43 % alkoholu. Je příjemně nasládlá, táhlá a dlouhotrvající.
Je třeba poznamenat, že zrání v tropickém klimatu Karibiku je při relativně vysokých teplotách mnohem rychlejší, než je tomu v chladnějších zeměpisných šířkách. Proto jen výjimečně existují druhy rumu, které mají tak dlouhou dobu skladování.
Ron Opthimus Malt whisky XO je rum který doušek za douškem šíří příjemný pocit pohody, vyznačující se řemeslnou zručností. Tento ušlechtilý rum, který si vychutnáte čistý nebo na ledu, je malou přestávkou, bez ohledu na to, jak stresující může být každodenní život. Milovníci kvalitního rumu budou potěšeni.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.