Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Pálava Vinum Palaviense Michlovský 0.75l

Pálava Vinum Palaviense Michlovský  0.75l
obsah alkoholu: 0%
druh: Pálava
značka: Michlovský
kód zboží: 21011150
DPH: 21%
s DPH: 229 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Pálava Vinum Palaviense Michlovský 0.75l

Expresivní kvetinová vůně s výrazným projevem kvetoucích růží, kompotovaného liči a zavařených broskví uzavírá v dochuti jablko-hruškový koláč s čerstvými bylinkami.
Doporučujeme k humrovému koktejlu s artyčokovými srdíčky a maracujou. Noblesně doprovodí jemně aromatické polotvrdé a tvrdé sýry.

Vinum Palaviense představuje limitovanou sklizeň originálních přívlastkových vín majících kontrolovaný původ na úpatí vápencových skal biosférické rezervace Pálava. Přičemž vliv i charakter zdejších klimatických a půdních podmínek - terroir, vytváří společně s metodou přirozené fermentace skvělou řadu vín.
Vína mají kontrolovaný původ z vinic v Perné a jejím okolí. Na základě proměnlivosti místních podmínek mohou i na malé ploše viniční tratě katastrálního území vznikat originální vína. Hrozny jsou pěstovány systémem integrované produkce a pravidelně dosahují té nejvyšší kvality.
Klady stanoviště ještě zhodnocuje zpracování metodou řízeného kvašení doplněné o další moderní technologické postupy. Sklizeň je limitována a červená vína jsou nefiltrována.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.