Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Pálava výběr z hroznů Moravíno 0.75l

Pálava výběr z hroznů Moravíno  0.75l
druh: Pálava
značka: Moravíno
původ: Mikulovsko
kód zboží: R545415
DPH: 21%
s DPH: 229 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Pálava výběr z hroznů Moravíno 0.75l

Vůně je květinová. Chuť obsahuje tóny po přezrálých citrusech a akátovém medu. Doporučujeme ke kuřecím steakům, krémovým dezertům a měkkým sýrům.

Obsahuje siřičitany

Vinařství se sídlem ve Valticích, v hlavním městě vína, hospodaří na 27 ha vlastních vinic. Bílá vína jsou jemně aromatická s vůní květin, doplněná medolipových akcenten, který je dotvářen zráním vín v dubových sudech. Červená vína se vyznačují vůní po lesním ovoci a džemu. Vybrané partie vín zrají v barikových sudech. Sortiment doplňují vína Grand cuvée bílé a Grand cuvée červené, které výběrem vhodných odrůd a typu vín vytváří zajímavé kompozice a předčí svou komplexností i vína odrůdová.
Vinice se nacházejí ve Valticích v biosférické rezervaci - Dolní Morava. Viniční tratě Kačisdorfské pole, Pod Reistnou, Knížecí vyhlídka, Sacny a Hintertály, dávají do vínku nezaměnitelnou bohatost vůní, chutí a harmonie. V důsledku rovného a trvale udržitelného využívání přírodních zdrojů
a zlepšení vztahů mezi člověkem a přírodou, firma hospodaří s využitím biologické ochrany ve vinicích. Vinařství bylo iniciátorem založení spolku VOC Valtice.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.