Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Perfect Crime gin 0.5l

Perfect Crime gin  0.5l
obsah alkoholu: 41.4%
kód zboží: GI002200
DPH: 21%
s DPH: 899 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Perfect Crime gin 0.5l

První gin belgického podnikatelského dua Carl Gheysen a Lorenz Goeminne. Gin se destiluje na jihu Francie, a proto je nabitý typickými středomořskými bylinkami a ovocem, jako je rozmarýn, limeta, mandarinka, ...
Design láhve je jedinečný a připomíná starou kolínskou láhev.

Ultra prémiový elegantní gin s jemnými aroma rozmarýnu, citronové kůry a mandarinky. Pro jeho výrobu je používán čistý destilát z hroznových slupek (marc), jalovcové bobule, čtrnáct druhů středomořských bylinek, mezi nimiž vyniká rozmarýn, zelený citron a mandarinková kůra. Všechny tyto suroviny pochází z oblasti Languedoc-Roussillon na jihu Francie.

Křišťálově čistý Perfect Crime Gin láká svůdnou vůní voňavých růží, sicilského tymiánu a drceného pepře. Patrné jsou též náznaky aromatických listů bazalky, čerstvých semen koriandru a strouhané pomerančové kůry. Jemná chuť na patře evokuje sušené mandarinky, šťavnaté citrony a kořen anděliky, se stopou exotických tobolek kardamomu a divokého tymiánu.
Hroznové matoliny, pocházející z pečlivě vybraných několik desítek let starých vinic v oblasti Languedoc-Roussillon, jsou pětkrát destilovány. V tomto velmi čistém alkoholu je následně macerována směs vybraných bylin, koření, jalovcových bobulí a citrusů. Výsledný macerát je opět destilován, zjemněn vodou a jemně filtrován.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.