Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Perrier Jouet Grand v dárkové krabičce 0.75l

Perrier Jouet Grand v dárkové krabičce  0.75l
druh: Brut tradition
značka: Perrier Jouet
původ: Vallée de la Marne
kód zboží: CHA03507
DPH: 21%
s DPH: 1 199 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Perrier Jouet Grand v dárkové krabičce 0.75l

Reputace každého domu vyrábějícího šampaňské je nevyhnutelně spjatá s kvalitou a konzistencí jeho neročníkových vín. Neročníková vína tvoří u každého výrobce jeho styl a jsou závislá na blendovacích zkušenostech sklepmistra.
Ten musí zajistit, aby víno stále dosahovalo vysoké kvality, bez ohledu na výkyvy jednotlivých ročníků. Pověst domu Perrier-Jouet jako jednoho z nejlepších vychází z kvality vína Grand Brut.
Dům je oprávněně hrdý na svou dlouhou historii, byl prvním výrobcem šampaňského, který v roce 1854 vytvořil suché víno. Dokonalá aromatická harmonie v jemné rovnováze. Světlá, ale průzračná zlatožlutá barva. Živé půvabné bublinky.
Křišťálově čisté víno. Prchavé květinové aroma (například akát)se mísí s teplejšími vůněmi, kterým dominuje zelené jablko, ananas a bílé broskve. Při ochutnání zaplaví patro dravá, veselá vitalita, plná a smyslná.
Bohatá chut čerstvého másla a lineckého pečiva podporovaná vytrvalým proudem živých bublinek vytváří přirozenou rovnováhu. Jemná směs Grand Brut je vyrobeno z nejlepších crus z oblastí Côtes des Blancs, Vallée de la Marne a Montagne de Rems.
Ve směsi je použito třicet až čtyřicet crus, které doplňují charakteristické vlastnosti rezervních vín. Díky používání rezervních vín, jejichž množství přesně předepisuje sklepmistr, udržuje Perrier-Jouet každoročně osobnost, chuť a charakter svého Grand Brut.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany a stopy vajec.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.