Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Prichards Key Lime 0.7l

Prichards Key Lime  0.7l
obsah alkoholu: 35%
druh: Rum ochucený
značka: Prichards
původ: USA
kód zboží: RU019730
DPH: 21%
s DPH: 299 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Prichards Key Lime 0.7l

V lihovaru tradiční lihovaru Prichard je v Tennessee vyrábí několik rumů. Populární mezi nimi je jedním z Prichards Key Rum Lime Základem tohoto ušlechtilého rum je nejlepší rum z lihovaru. Výrobní závod je vědom moderního trendu hromadné výroby, standardizace a automatizace.
Destilace se provádí, například, v tradiční měděné destilační, stejně jako na začátku 19. Století, kdy byl vyroben v Americe poprvé rumu. V Distillery Prichard je nenajdete obrovské destilační rostliny a plnící zařízení. Vše, co je dosud provádí tradičním způsobem ručně.

Zákazník by ráda poděkovala tohoto úsilí. Výrobky z lihovaru, včetně Prichards Key Rum Lime, patří mezi nejvyhledávanější rumů z USA.Dobrý rum lihovar už je opravdu čistý požitek z pití, ale bude zdokonalena přidáním Key Lime. Jako Lime se odkazuje na různé druhy citrusových plodů.
Limes jsou menší než citrony a mají zelenou barvu. Jejich koření je vyšší, takže se často používají ke zlepšení chuti potravin a nápojů.

V Prichards Key Rum Lime je také velmi dobrá. Chcete-li zpřesnit Limes extrakt se přidává z klíčových Limes. Klíčové lípy z Florida Keys patří mezi nejsilnější příchutí vůbec.Rum Chuť je výrazně ovocná a svěží. Jeho obsah alkoholu je 35%. To může být jeden samostatně nebo jako základ pro různé nápoje.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.