Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Reserva Finca Ygay Marques de Murrieta 0.75l

Reserva Finca Ygay Marques de Murrieta  0.75l
obsah alkoholu: 0%
značka: Marques de Murrieta
původ: Rioja
kód zboží: SP000510
DPH: 21%
s DPH: 589 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Reserva Finca Ygay Marques de Murrieta 0.75l

Hrozny jsou sbírány ručně. Vyjadřuje známky zralého kvalitního ovoce s dokonalou rovnováhou kyselin a vláčnou kulatostí na patře, mírně s náznakem nových dubových
sudů. Je to tradiční víno z Rioja, s klasickým podpisem „Murrieta". Má všechny výhody moderní vinařské filozofie, zařízení a techniky.
Sametově hedvábné víno, s intenzivní vínů a harmonickou, dokonale vyváženou chůtí. Ve víně naleznete tóny fialek, čokolády a příjemné živočišné tóny, které nádherně doplňují kořeněný styl s nádechem sladkého dřeva.
Je vhodné k uzeným šunkám, červeným masům, grilovaným rybám a bohatým omáčkám.

Jedno ze dvou nejstarších aristokratických vinařství v oblasti La Rioja, které bylo založeno v roce 1852. Od 80. let minulého století nad ním převzal kontrolu Vicente Cebrian, hrabě z Creixellu. Jejich vinice Ygay rodí velmi kvalitní hrozny, z nichž se vyrábí jedna z nejtradičnějších vín v
oblasti La Rioja. Marqués de Murrieta se specializuje na odrůdy Albarino, Tempranillo, Graciano, Mazuelo, Garnacha Blanca a Viura. Mezi jejich nejslavnější vína patří Rioja Gran Reserva Castillo Ygay a prémiové víno Dalmau.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany a stopy vajec.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.