Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Riesling Bone Reichsrat von Buhl 0.75l

Riesling Bone Reichsrat von Buhl  0.75l
obsah alkoholu: 0%
značka: Reichsrat von Buhl
původ: Pfalz
kód zboží: NE000323
DPH: 21%
s DPH: 349 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Riesling Bone Reichsrat von Buhl 0.75l

Německý zákon o víně předepisuje štítek „suchý" pro 0-9 g zbytkového cukru. Vzhledem k tomu, že to puristům Reichsrat von Buhl nestačí, uvažovali o tom, že na etiketě uvedou svůj typ sucha, konkrétně kost suchý, vizuálně a podle jména. Když se podíváte hluboko do očí lebky suché pro kosti, můžete také číst vůně vína z jeho tváře.

Reichsrat von Buhl je již více než 150 let rodinným vinařstvím a stejně dlouho patří do okruhu nejprestižnějších vinařství v Německu. Od svého založení v roce 1849 vyrábí Reichsrat von Buhl svá vína v nadčasovém stylu ovládaném terroirem, který nikdy nebyl zaměřen na módu, ale vždy na původ hroznů v nejlepších půdách Deidesheimer a Forster. Reichsrat von Buhl je certifikovaným ekologickým producentem a je aktivním vyslancem přírodního, udržitelného vinařství a nejlepších německých vín.
„Toto monstrum se mi nesmírně líbí!", Byl nadšený Otto von Bismarck. Kancléř měl na mysli jeden z Buhlových rizlingů. Tímto téměř legendárním prohlášením proslavil Bismarck místo vinic Forster Ungeheuer. To bylo na konci 19. století. Dnes, o 100 let později, německý ryzlink neztratil nic
na fascinaci a vinařství Reichsrat von Buhl v Deidesheimu / Pfalz je stále jedním z nejuznávanějších výrobců, jejichž vysoce kvalitní vína inspirují (profesionální) svět. Vinařství vlastní 60 hektarů nejlepších míst ve Falcku, včetně Hergottsacker v Deidesheimu nebo Kirchenstück, Pechstein a
„monstrum" ve Forstu. Hlavní odrůdou je Ryzlink rýnský, který zaujme svou čistotou a výraznými ovocnými vůněmi, harmonickou, jemnou kyselinkou a krásnou taveninou.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.