Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Rioja Gran Reserva Mythology Ontanon 0.75l

Rioja Gran Reserva Mythology Ontanon  0.75l
obsah alkoholu: 0%
druh: Gran reserva
značka: Ontanon
původ: Rioja
kód zboží: w4YS3060
DPH: 21%
s DPH: 2 399 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Rioja Gran Reserva Mythology Ontanon 0.75l

Po staletí hrála v oblasti Středozemí významnou roli mytologie. Tato Grand Reserva je součástí tradiční výroby vína v Bodegas Ontanón. Existuje pouze 10.000 lahví tohoto jedinečného a mimořádného vína z kolekce Mythology.
Původ naší Ontanón Grand Reserva Mythology Collection je spojen se skvělou úrodou, kdy díky vyváženému počasí dosáhly hrozny optimální velikosti a zralosti. K výrobě vína byly vinařem použity jen ty nejlepší hrozny Tempranilla a Graciana pocházející z malého asi čtyřhektarového vinohradu La Montesa.
Rostliny révy na tomto vinohradu patří k vůbec nejstarším v celé oblasti, a ačkoli je jejich výnosnost omezená, plodí hrozny neuvěřitelné kvality, barvy a vyzrálosti. Po velice pečlivém výběru následovalo 5 let zrání. Nejprve v dubových sudech a následně v lahvích.
Na vinětě jsou znázorněny umělecké práce, které jsou také k vidění přímo ve vinařství Bodegas Ontanón a představují bájného řeckého boha vína a úrody Dionýsa a jeho římské obdoby Bacchuse, známého jako boha zábavy a radovánek.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany a stopy vajec.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.