Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Ryzlink vlašský Classic pozdní sběr Reisten 0.75l

Ryzlink vlašský Classic pozdní sběr Reisten  0.75l
obsah alkoholu: 0%
druh: Ryzlink vlašský
značka: Reisten
původ: Mikulovsko
kód zboží: RS000505
DPH: 21%
s DPH: 199 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Ryzlink vlašský Classic pozdní sběr Reisten 0.75l

Příjemná minerální aromatika je plná jablíčkových a citrusových tónů. Elegantně přechází do vůně navlhlého sena s jemným tónem vlašského ořechu. Plná, šťavnatá chuť je typicky slaná, zemitá s citrusovou až grepovou dochutí.

Vinařství Reisten sídlí v tradiční vinařské obci Pavlov v srdci Pálavského mikroregionu, ve kterém podle archeologických nálezů sahá historie pěstování révy vinné až do 3. století.
Vinařství, které vzniklo v roce 1999, produkuje výhradně kvalitní výběrová vína z ručně sklizených, selektovaných hroznů, jež vyrostly na 31 hektarech vlastních vinic. Práce na vinicích probíhají po celý vegetační cyklus révy šetrným způsobem, aby keře prospívaly a nebyly přetěžovány.
Vlajkovou lodí vinařství je odrůda Pinot Blanc a odrůdy Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský a Sauvignon. Právě ty se nejlépe shodují s půdním a klimatickým profilem viničních tratí Pálavy. Jedinečná atmosféra pálavské krajiny, v níž se snoubí práce a kroky našich předků s žárem i lehkostí slunce opírajícího se do bílých skal a současně pronikajícího až ke kořenům révy, dává vzniknout vínům osobitého, téměř mediteránního charakteru.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.