Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Saint Aubin Classic mix 5x0.05l

Saint Aubin Classic mix  5x0.05l
obsah alkoholu: 40%
značka: Saint Aubin
původ: Mauricius
kód zboží: RU011195
DPH: 21%
s DPH: 469 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Saint Aubin Classic mix 5x0.05l

Vanilla - pochází z jedinečného spojení rumu a vanilky pěstované na plantáži. Tato jemná kombinace dává chutný a velkorysý zážitek a sladké tóny připomínají sladkost ze života dávných časů. Obdobné je to s kořeněným rumem, kokosovým a kávovým, jehož ingredience jsou pěstovány přimo na plantážích. Chuť rumům dodávají kvalitní ingredience vypěstované v regionu Chamarel. Toto spojení dodává nádherný zážitek a charisma rumů se silnou chutí. Je ideální jako likér nebo aperitiv, či do míchaných nápojů.

Coconut - s kokosovým aroma pocházející z ostrova Mauritius. Jméno je inspirováno dle oblasti Saint Aubin, kde jsou plantáže cukrové třtiny.

Coffee - Kávový rum, který se narodil z dokonalé alchymie mezi složitostí rumu a intenzivní chutí mauricijské kávy, pěstované výhradně v regionu Chamarel. Toto prolnutí dalo vzniknout rumu s mohutnou chutí. Je ideální jako likér, nebo jako zajímavý aperitiv.

White - Rum pochází z ostrova Mauritius, jeho jméno bylo inspirováno nejstarší oblastí Saint Aubin, kde jsou plantáže cukrové třtiny. Rum vyniká svojí celistvostí, načervenalou barvou a zvláštní, specifickou, vůní. Jedná se o lehký a velmi specifický, jemný, rum.

Spiced - Jedná se o produkt z řady Classic rum, obsahuje 40% alkoholu a má příchuť exotického koření. Rum byl takové oceněn. Jedná se o tzv agricole rum, tedy o rum, který je vyroben přímo z čerstvě vymačkané šťávy cukrové
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.