Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Salice Salentino Riserva Bisso Cru le vigne di Sammarco 0.75l

Salice Salentino Riserva Bisso Cru le vigne di Sammarco  0.75l
značka: Sammarco
původ: Manduria
kód zboží: I1601555
DPH: 21%
s DPH: 369 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Salice Salentino Riserva Bisso Cru le vigne di Sammarco 0.75l

Výrazná vůně ostružin a borůvek, fialek, v chuti plné, s vyšším alkoholem, hřejivé, se sametovým závěrem exotického koření.

Sammarco se nachází ve městě Cellino San Marco, v malém městečku v srdci Salento - strážce nejdůležitějšího chráněného označení původu, jako jsou Salice Salentino, Squinzano, Brindisi, Primitivo, Negroamaro e Malvasia Bianca e Nera. Vinařství je zastoupeno novou generací rodiny Rizzello, která si vinařství drží již čtyři generace a je jedna z nejznámějších producentů v oblasti Salentino. Vinařství vlastní cca 180 ha pozemků a skládá se z 80 % místních odrůd vinné révy (Primitivo, Negroamaro, Malvasia Nera, Susumaniello) a 20 % z šlechtěných odrůd hroznů jako Verdeca, Chardonnay, Malvasia Bianca a Fiano Minutolo. Impozantní struktura společnosti o rozloze 15.000 metrů čtverečních a technologická vyspělost vinařství uspokojí jakoukoli potřebu svou kvantitativní a kvalitativní stálostí.

Alergeny, stejně jako všechna vína, může obsahovat i toto víno Oxid siřičitý (SO2), siřičitany ... případně i stopy vajec
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.