Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Sangre de Toro tinto Torres 0.75l

Sangre de Toro tinto Torres 0.75l
obsah alkoholu: 0%
značka: Torres
kód zboží: SP003047
DPH: 21%
s DPH: 249 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Sangre de Toro tinto Torres 0.75l

Červené tiché víno vyrobené zhroznů vinné révy odrůdy 100% Syrah vypěstovaných na vinicích španělské vinařské oblasti Katalánsko - Penedés - suché.

Víno tmavě třešňové červené barvy s lehkými purpurovými odlesky. Intenzivní, s tóny černého ovoce a kořenitými podtóny. Měkké, plné na patře s ovocnou vůní. Vynikající k těstovinám, pečeným masům a divočině. Podávejte ideálně při teplotě 14-15°C.

Vinařství Torres se řadí mezi nejstarší vinařství světa. Bylo založeno již v roce 1870 a nyní již pátá generace řídí její chod. Závazek k půdě, lidem a vášni pro šíření vinařské kultury byl a stále je hlavní hodnotou vinařství. Torres je také největším vlastníkem vinic klasifikovaných v „Denomination of Origin (DO) of Penedes"" a zároveň největší vinařskou společností ve Španělsku. Od roku 1979 vyrábí víno také v Chile a od roku 1986 také v Kalifornii (zde pod značkou Miramar). Ve Španělsku kromě Penedés vlastní vinice také v regionech Conca de Barbera, Toro, Jumilla, Ribera del Duero, Priorat a Rioja. Svá vína exportuje do více než 140 zemí světa. Bez nadsázky se tak dá říct, že se jedná o nejvýznamnější vinařskou „značku"" světa. I přes svou velikost si Torres udržuje svoji rodinnou atmosféru - vedení společnosti je stále v rukou členů rodiny, kteří se aktivně podílejí na výrobě vína. Od roku 2012 celou společností řídí Miguel Torres Maczassek, kterému předal vedení jeho otec Miguell A. Torres - ten v současné době působí jako prezident společnosti.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.