Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Shackleton 0.7l

Shackleton  0.7l
obsah alkoholu: 40%
značka: Mackinlays Shackleton
původ: Highland
kód zboží: W011332
DPH: 21%
s DPH: 799 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Shackleton 0.7l

Na počátku 20. století vedl Sir Ernest Shackleton jednu z nejslavnějších expedic do Antarktidy, překonala obrovské překážky, aby zajistila, že se všichni jeho muži vrátí domů bezpečně. Shackleton nařídil 25 případů Mackinlayovy vzácné Old Highland Sladové whisky, aby se podrobili své expedici z roku 1907.
V roce 2007 bylo z pod ledem pod základním táborem Shackletona nalezeno jedenáct neporušených lahví obsahující tuto dokonale uchovávanou whisky.

Inspirovaný Shackletonovým příběhem, mistr Blender, Richard Paterson, vytvořil tuto ztracenou whisky v osobním a hluboce cítilém projektu. Vycházet z vzrušení z Mackinlay's Rare Old Highland Malt, který kombinuje nejkvalitnější whisky z Highland sladu a dovoluje jim dlouhou dobu zrát.
Paterson vytvořil tajemný smíšený slad s pomlčkou těla a kouskem kouře. Složité poznámky o vanilce, medu a ovocném sadě, whisky má skutečné teplo a hloubku, podobně jako Shackleton sám.

Vůně: zpočátku zralá, červená jablka a čerstvě upečený drožďový koláč s hnědým třtinovým cukrem, karamelem a vanilkou - za tím kořeněná dubová vůně, jemný med a skořice.
Chuť: opět jablka a med, dále výrazné tóny zralých pomerančů, s více karamelovými a kořenitými tóny.
Závěr: dlouhý a jemný závěr - pomeranče a karamel přítomny po dlouhou dobu.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.