Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Sikkim Fraise 0.7l

Sikkim Fraise  0.7l
obsah alkoholu: 42%
druh: Gin ochucený
značka: Sikkim
původ: Španělsko
kód zboží: GI020110
DPH: 21%
s DPH: 699 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Sikkim Fraise 0.7l

Skvěle destilovaný španělský gin s příchutí letních jahod a brusinek. V jeho aroma můžeme navíc cítit borovici spojenou s červeným čajem a květinovými extrakty. Výborně doplní příjemný večer s přáteli.
Gin Sikkim Fraise nabízí jemné aroma borovice v kombinaci s červeným čajem, květinovými extrakty, jahodami a červenými brusinkami. Současně je Gin Sikkim Fraise jedinečný díky sloučení koriandru a hořkého pomeranče.

Gin Sikkim vznikl propojením tradice červeného čaje z Tibetu a španělského ginu. Základem je červený čaj z regionu Sikkim, což je část Tibetu známá nejlepšími čaji na světě.
V procesu výroby se využívají měděné desky vyrobené v roce 1831, které společně s ověřenou destilační metodou, zaručují perfektní rovnováhu alkoholu a byliných esencí.

Od založení po degustační poznámku, každý detail dělá Sikkim exkluzivní gin. V Sikkim Gin používáme jako základ bristký gin s červeným čajem z Tibetu a květinovými esencemi, které jsou upraveny tak, abychom získaly čtyři druhy Sikkimu. Pro destilaci máme měděné stativy z roku 1875, nejstarší ve Španělsku, a perfektní tradici destilace našeho zakladatele, který našel jedinečnou rovnováhu v poměru alkoholů a esencí.
Obal je inspirován parfémovým flakónem z roku 1920, který byl vyrobený jedním z nejlepších sklářů v Paříži, ten také pracuje na významných luxusních značkách po celém světě. Každá barva představuje hlavní esenci, která převládá. Objevte naše esence.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.