Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Skunk Stripped 0.5l

Skunk Stripped  0.5l
obsah alkoholu: 69.3%
značka: Skunk
původ: Paraquay
kód zboží: RU045455
DPH: 21%
s DPH: 1 099 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Skunk Stripped 0.5l

SKUNK je značka dánského udržitelně vyráběného rumu. V jejím rámci vznikly čtyři rozdílné rumy, které však spojuje inspirace Jamajkou a místními procesy výroby rumu. Každý z rumů má tak jedinečné vlastnosti.
Rodinu SKUNK Rum tvoří experimentální SKUNK Rum, kdy se každá šarže bude lišit s ohledem na použití různých typů kvašení a metod destilace. Druhým rumem je Spotted SKUNK Rum, k němuž se nyní přidává ještě Striped SKUNK Rum. Poslední variantou bude Hooded SKUNK Rum, blend předchozích dvou rumů, který bude následně zrát v dubových sudech. Všechny rumy vznikají z paraguayské melasy a jsou stáčené o objemu alkoholu 69,3 %.

Striped Skunk vás zavede pod teplé nebe Jamajky a na středomořské pobřeží Itálie s tóny italských bylin a máty. Bintu Singh, který za výrobou tohoto rumu stojí, totiž při kvašení použil mátové kvasinky, které kromě přirozené sladkosti dodají rumu středomořské tóny. Cílem bylo vytvořit rum, který se stane perfektní základem pro svěží letní koktejly typu Mojito.
Rum fermentuje téměř tři týdny v kádi s mátovými kvasinkami, které tak definují jeho chuť. Výsledný destilát je přirozeně sladký, s aroma italských bylinek a máty, jež se projeví i po napití.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.