Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Soberano Solera 1l

Soberano Solera  1l
obsah alkoholu: 36%
značka: Soberano
původ: Španělsko
kód zboží: BR000300
DPH: 21%
s DPH: 389 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Soberano Solera 1l

Absolutní španělská jednička mezi brandy se vyrábí od poloviny 19. století. Originální chuť brandy vzniká díky speciální proceduře výběru použitých sudů, a jejich postupného střídání. Přičemž se obměňují sudy, kde zrálo brandy, za sudy ve kterých nejprve zrálo sherry. Základní Soberano zraje tři roky a během procesu několikrát změní sud a je promícháváno s několikaletými brandy. Dosahuje tak svěží, ovocné a velmi vyzrálé chuti, dotvářené výraznou příchutí sultánek.

Barva : světle zlatavě jantarová po světle hnědou.
Vůně :ovocná a komplexní ; oříšky, pečené jablko, sultánky, dřevo a vanilka.
Chuť :lahodná a komplexní ; mimožádně hladká, ale s výraznou svěžestí.

Španělské brandy Soberano je produktem firmy Gonzáles Byass, která byla založena v polovině 19. století, po sloučení mezi výrobcem sherry Manuelem Gonzálezem Angelem a jeho anglickým agentem Robertem Byassem. Společnost, je největší v Jerezu, což je španělská oblast produkující výborné sherry a brandy.
Nejúspěšnějši brandy Gonzáles Byass jsou hity z řady Soberano - jež jsou známy každému mladému Španělovi jako oblíbená brandy do koktejlů. Soberano brandy, která se ve Španělsku nejlépe prodává a obvykle tvoří základ koktejlů - je světlá, svěží a ovocná a má výraznou příchuť sultánek
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.