Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Starka 25y dárková kazeta 0.7l

Starka 25y dárková kazeta  0.7l
obsah alkoholu: 50%
druh: Vodka stařená
značka: Starka
původ: Polsko
kód zboží: VO004950
DPH: 21%
s DPH: 9 989 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Starka 25y dárková kazeta 0.7l

Výrobu vodky Starka má dlouhou tradici v Polsku. Dříve bylo běžné, že k utěsnění sud domácí destilované vodky s včelím voskem a pohřben. Až několik let později, při zvláštních příležitostech, hlavně vyhlouben znovu a pili vodku. Například, barel často pohřben v narození dítěte a kopal na jeho svatbě, nebo dokonce jen na narození jeho prvního dítěte znovu.Stárka Plastowska 25 roků včetně 2 brýlí pokračuje v této tradici.Vodka se nyní vyrábí palírny POLMOS ve Štětíně v tradičním způsobem. Na rozdíl od většiny ostatních vodek Stárka Plastowska trvá 25 roků včetně 2 sklenice dlouhodobým skladováním v sudu dubu i tmavé barvy, stejně jako jeho vlastní charakter. Dokonce i znalci se to stane, například, že se pletou tuto vodku s single malt whisky.

Starka Plastowska 25 roků včetně 2 skleničekí, stejně jako všechny Stárka z žitné vodky . Alkohol se vyrábí tradiční destilací, stejně jako tomu bylo v dřívějších dobách. Tento nepřináší čistý alkohol, jako je vodka moderního, ale směs mnoha látek, kromě obsahu alkoholu nebo jiné aromatické látky jsou přítomny ve stopovém množství.
Vzhledem k dlouhé skladovací době Stárka Plastowska 25 roků včetně 2 sklenice látek dostatek příležitostí k rozvoji jejich chutí a zefektivnit.Dubu hlavně také přispívá k aromatizaci formace.Stárka chutná elegantní a decentní. Jeden tóny vanilky, sušeného ovoce, karamelu a medu. Také, čokoláda a některé z nich jsou kůže cítit.
Vodka má obsah alkoholu 50% objemových.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.