Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Takamaka bay 69 Overproof blanc 0.7l

Takamaka bay 69 Overproof blanc  0.7l
obsah alkoholu: 69%
značka: Takamaka bay
původ: Seyshely
kód zboží: RU019506
DPH: 21%
s DPH: 579 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Takamaka bay 69 Overproof blanc 0.7l

Tenhle rum je ryzí, síla a jemnost mu není cizí. Takamaka 69 Overproof White je neředěnou variantou Takamaka White - co vypadlo z destilace, to šlo po dozrání rovnou do lahví.

I když má Takamaka 69 Overproof White 69% sílu, bát se ho netřeba. Je ovocný s intenzivní chutí, ve které dominují tóny jablek, hrušek, pražených ořechů a bylinek. Tenhle silák je jako dělaný pro míchání drinků, ale i v přirozené síle s kapkou vody stojí za to.
Zásadní surovinou pro výrobu Takamaka 69 Overproof White je třtinová šťáva z ostrova Mahé, která je po sklizni rychle fermentovaná. Po třístupňové destilaci rum odpočívá 3 měsíce v nerezových tancích, aby se z něj odpařilo to, co tam nepatří. Pak už se s rumem neděje prakticky nic - je připravený v sudové síle k míchání drinků.

Takamaka 69 Overproof White voní po tropickém ovoci, jako jsou banány, ananas a mango, ale taky po malinách, jablkách a hruškách. V chuti je velice výrazný s jemnou kořenitostí a tóny arašídů. Jestli ho chcete zkrotit, tak jedině pár kapkami vody. Ale když ho použijte do svých oblíbených rumových drinků, uděláte nejlíp. A navíc drinky dostanou úplně jiný náboj.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.