Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Takamaka bay Spiced 0.7l

Takamaka bay Spiced  0.7l
obsah alkoholu: 38%
druh: Rum spiced
značka: Takamaka bay
původ: Seyshely
kód zboží: RU019515
DPH: 21%
s DPH: 389 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Takamaka bay Spiced 0.7l

Spiced rum je vlajkovou lodí seychelské rodiny Takamaka rumů. Tento tmavý rum s příjemnou příchutí vanilky a karamelu si natolik podmanil obyvatele Seychel, že se stal nejoblíbenějším alkoholickým nápojem na celých ostrovech.
Jemná a aromatická příchuť pasuje Takamaka Bay na vhodnou přísadu do nespočtu koktejlů a zároveň ho umožňuje plně vychutnat i samotný s ledem. Pokud máte rádi tmavé rumy, tento seychelský cizinec by u Vás neměl chybět.

Když se řekne Seychely, jen sotva někomu vytane na mysli rum. Destilerie Trois Freres byla založena v roce 2002 bratry Richardem a Bernardem D'Offray. Už nějaký čas se s rumem Takamaka bay snaží, aby souostroví proniklo i do podvědomí znalců rumu. Cukrová třtina roste na ostrově Mahé.
Jde o zelenou odrůdu, jejíž mírně zelená šťáva označována jako "Vesou". Tvoří základ nezaměnitelného rumu Takamaka St. André Rhum Vesou. Na ostrově se pije převážně s třtinovou šťávou, která dokáže rozvinout jeho kvality. Vedle této speciality typu agricole rumu zahrnuje sortiment firmy i další
různé druhy, které se destilují z melasy.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.