Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Takamaka bay St.André Vesou 0.7l

Takamaka bay St.André Vesou   0.7l
obsah alkoholu: 38%
značka: Takamaka bay
původ: Seyshely
kód zboží: RU019600
DPH: 21%
s DPH: 999 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Takamaka bay St.André Vesou 0.7l

St. André Vesou Rum je prémiovým bílým rumem palírny Trois Freres.
Svůj název získal díky četnému přidávání cukerné "Vesou" šťávy v různých fázích výroby. Tento proces mu dodává nezaměnitelné aroma čerstvé cukrové třtiny.
St. André Vesou Rum je oblíbený pro svou vyváženou, dospělou a přitom energickou chuť s jemným podtextem vanilky, manga a papáji.
Ideální volbou, pokud máte chuť vyzkoušet svůj oblíbený koktejl se skutečně kvalitním rumem a zcela jistě nezklame ani při konzumaci s ledem a limetkou.

Když se řekne Seychely, jen sotva někomu vytane na mysli rum. Destilerie Trois Freres byla založena v roce 2002 bratry Richardem a Bernardem D'Offray. Už nějaký čas se s rumem Takamaka bay snaží, aby souostroví proniklo i do podvědomí znalců rumu. Cukrová třtina roste na ostrově Mahé.
Jde o zelenou odrůdu, jejíž mírně zelená šťáva označována jako "Vesou". Tvoří základ nezaměnitelného rumu Takamaka St. André Rhum Vesou. Na ostrově se pije převážně s třtinovou šťávou, která dokáže rozvinout jeho kvality. Vedle této speciality typu agricole rumu zahrnuje sortiment firmy i další
různé druhy, které se destilují z melasy.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.