Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Takamaka bay White 0.7l

Takamaka bay White  0.7l
obsah alkoholu: 38%
značka: Takamaka bay
původ: Seyshely
kód zboží: RU019501
DPH: 21%
s DPH: 389 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Takamaka bay White 0.7l

Takamaka Bay White Rum je oblíben pro své neutrální aroma s lehkým podtextem vanilky, bílého kakaa a kokosového ořechu.

Aroma: Zpočátku převládá nekomplikované neutrální aroma, které zvolna přechází do vůně bílého kakaa, tropického ovoce a kokosové kúry.
Chuť: Paleta chutí je vedena neutrální cukrovou třtinou jen jemně doplněnou o vanilku, kakao a kokosový ořech.

Jeho neobyčejně jemná tropická chuť z něj dělá rum jako stvořený pro to, stát se přísadou mnoha koktejlů. Vyrábí se destilací šťávy získané přímo ze seychelské cukrové třtiny. Po třetí destilaci je pečlivě smíchán s trochou místního kreolského rumu a následně zředěn horskou ostrovní vodou.
Vyzkoušejte jeho kvality i Vy.

Když se řekne Seychely, jen sotva někomu vytane na mysli rum. Destilerie Trois Freres byla založena v roce 2002 bratry Richardem a Bernardem D'Offray. Už nějaký čas se s rumem Takamaka bay snaží, aby souostroví proniklo i do podvědomí znalců rumu. Cukrová třtina roste na ostrově Mahé.
Jde o zelenou odrůdu, jejíž mírně zelená šťáva označována jako "Vesou". Tvoří základ nezaměnitelného rumu Takamaka St. André Rhum Vesou. Na ostrově se pije převážně s třtinovou šťávou, která dokáže rozvinout jeho kvality. Vedle této speciality typu agricole rumu zahrnuje sortiment firmy i další
různé druhy, které se destilují z melasy.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.