Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Tatratea Citrus 0.7l

Tatratea Citrus  0.7l
obsah alkoholu: 32%
značka: Tatratea
původ: Slovensko
kód zboží: DE001525
DPH: 21%
s DPH: 419 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Tatratea Citrus 0.7l

Tento čaj má nižší podíl alkoholu z řady Tatranských čajů a to pouze 32%. Při jeho výrazné chuti citrusových plodů si zachovává své čajovo-citrusové aroma. Je to unikátní a lahodný lihovinový nápoj čajového typu. Je to koncentrát lihu, cukru, extraktů bylin a čajů, ovocných destilátů a extraktů

Nejrůznější alkoholické nápoje, podobné dnešnímu Tatranskému čaji, jsou v prostředí slovenských Tater konzumovány již od nepaměti. Povětšinou se jedná o horký čaj z typických bylin, rostoucích na území Tater, zalitý koncentrovaným lihem.
Nápad přivést tradiční Tatranský čaj na pulty běžných obchodů se objevil až v roce 2003. Již o rok později, tedy v roce 2004, byl tento slovenský nápoj poprvé nabídnut běžným spotřebitelům a rychle se rozšířil daleko za hranice své domovské oblasti.
V současnosti nese tento tradiční bylinný destilát název Tatratea a jeho obal se dočkal atraktivního redesignu, který zajisté zaujme nejednoho potencionálního spotřebitele. Kromě originálního Tatratea 42% je vyráběno ještě několik dalších druhů Tatratea, lišících se obsahem alkoholu (32%, 52%, 62% a 72%) a také různými příchutěmi.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.