Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

the Duppy Share Spiced 0.7l

the Duppy Share Spiced  0.7l
obsah alkoholu: 37.5%
druh: Rum spiced
značka: Duppy Share
původ: Karibik
kód zboží: RU032510
DPH: 21%
s DPH: 599 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis the Duppy Share Spiced 0.7l

Spiced v sobě zosobňuje nezbednou povahu Duppies a srší energií.
Je to vynikající vyzrálý zlatavý rum v jehož chuti se snoubí vyzrálé rumy z Worthy Park na Jamajce a z Four Square v Barbadosu. Šmrnc mu dodává kolový oříšek, zázvor a ananas.

Hypnotizující Karibik, plný vzrušení a magie. Londýn má to štěstí, že od doby, co Empire Windrush přistál roku 1948 na jeho březích, je požehnaný bohatým karibským dědictvím - a tedy i nekončící řadou podniků, kde lze okusit to nejlepší z karibských exportů. Od výborného jídla až po perfektní reggae muziku.
Ale co hlavní karibský vývoz? Co rum? Pokud vám nestačí vyčpělá klišé o kapitánech a pirátech, asi jste měli dojem, že Karibik není nic pro vás - je čas to změnit. A tady přichází (vrávorá) na scénu Duppy Share, neuvěřitelně chutný destilát, navržený pro každého, kdo má rád rum - a ještě přesněji, pro každého, kdo má rád zábavu.

Duppies jsou temní karibští duchové nebo přízraky, kteří pochází z Jamajky a jsou známí svou neovladatelnou láskou k rumu.
Během toho, co destilát roky zraje v sudech, část z něj se v důsledku vypařování vytratí. Výrobci skotské whisky téhle části říkají andělský podíl - ale to je pro svět rumu moc mírné…
Podle karibských legend se temní duppies snášejí na ostrovy a kradou nejlepší díl z rumu. Duppies, mistři jemného umění míchání, si berou jen to nejlepší.

Zlatá barva
Nezaměnitelná vůně čerstvě nakrájeného ananasu, zázvoru a kolových oříšků
Ohnivý, tropický a řízný nástup díky vysokému esteru v jamajském rumu, prořízne se skrz oblíbené koktejlové přísady jako limetka a zázvor. Vedoucí jemná chuť ananasu, která dodá přirozenou sladkost každému koktejlu, a k tomu ohnivé nakopnutí díky zázvoru a chilli
Teplý závěr s chutí pomerančů, muškátového oříšku a karibského hřebíčku
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.