Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Triple Sec de Kuyper 0.7l

Triple Sec de Kuyper  0.7l
obsah alkoholu: 40%
značka: de Kuyper
původ: Holandsko
kód zboží: LI002325
DPH: 21%
s DPH: 389 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Triple Sec de Kuyper 0.7l

Likéry od De Kuyper vždy těžily ze skutečnosti, že holandské přístavy byly jednou ze dvou, tří bran exotického koření, bylin a ovoce do Evropy.
Likéry jsou obvykle neutrálním lihem, který je aromatizován a ochucen tak, aby z jeho názvu, vůně a chuti bylo neomylně zřejmé, jaká přírodní látka v produktu dominuje.

Triple Sec je pro barmany známou a zavedenou značkou. Recept pochází z počátku 19. století a za dvě století prošel mnoha proměnami. Tento jedinečný likér vznikl, když De Kuyper zkoušel různé poměry směsi dvou různých příchutí vzniklých destilací sušené kůry sladkých a hořkých pomerančů. Obsah alkoholu 40 %.

De Kuyper Royal Distillers je mezinárodní společnost vyrábějící alkoholické nápoje, která je známá svým progresivním duchem. Její sortiment tvoří široká škála produktů špičkové kvality. Tradice firmy sahá až do roku 1695. Je devátým nejstarším rodinným podnikem v Nizozemsku.
Patří mezi největší světové výrobce koktejlových likérů. Své výrobky vyváží do více než 100 zemí a prodá ročně přes 50 miliónů lahví.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.