Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Turriga Argiolas 0.75l

Turriga Argiolas  0.75l
obsah alkoholu: 0%
značka: Argiolas
původ: Sardínie
kód zboží: I1701340
DPH: 21%
s DPH: 2 099 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Turriga Argiolas 0.75l

Gambero Rosso ocenil toto červené víno třemi skleničkami. K takovému vyznamenání není snad co dodat. Aplikuje se ruční sběr hroznů, přísná selekce a jemné lisování hroznů. Průměrné stáří keřů je 25 let. Prokvašené víno zraje dva roky na dubových barikových sudech, posléze ještě rok na láhvi.
Má sytě červenorubínovou barvu a velice elegantní vůni s náznaky vanilky, čokolády a marmelády z černých plodů. Chuť je plná, suchá, tučná, pikantní s měkkými taniny a perfektní strukturou. Je to velké víno, které bezpochyby patří mezi nejlepší červená vína Itálie.

Vinice Argiolas jsou "zahrady" plné profesionality, kterédávají vína vyznačující se svou kulturou a nejvyšší kvalitouvýroby. Celý podnik byl modernizován a vybaven tounejlepší zpracovatelskou technologií. Tanky z nerezovéoceli, klasické francouzské bariky a vyspělá zpracovatelskátechnologie zaručují výrobky té nejvyšší kvality.
Vinařskéhodnocení Gambero Rosso uvádí: "Na chuti vín od bratrůArgiolas ze Sardínie se může stát člověk rychle závislý.Jedná se o jedny z nejlepších vinařů Sardínie, kterým sedokonale podařilo skloubit nejmodernější technologiis tradicí sardínského vinařství.
Jejich Turriga od nás obdrželaokamžitě to nejvyšší hodnocení Gambero Rosso- tři skleničky". Vinařství se nachází v regionu Serdiana,užívá tradičních odrůd citlivě vysazených na vinicíchs nejvhodnějšími podmínkami. Společnost Argiolas jeperlou italského vinařství a o jejích vínech se hovořís úctou nejen v Itálii.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany a stopy vajec.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.