Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Two Drifters Signature 0.7l

Two Drifters Signature 0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum stařený
značka: Two Drifters
kód zboží: RU053500
DPH: 21%
s DPH: 999 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Two Drifters Signature 0.7l

Sudy z francouzského dubu, ex-Madeira, dodávají rumu lahodnou chuť už rok. S jemnými příchutěmi pomerančové kůry a cukru muscovado je to jen začátek příběhu o sudech a ukazuje budoucnost Two Drifters Distillery. Vybrali si French Oak, ex-Madeira sudy ze dvou důvodů; za prvé,
díky povaze fermentačního procesu mají rumy jemné pomerančové aroma, takže Madeira je perfektní volbou. Za druhé, spotřebovali méně emisí CO2 při přepravě sudů do Exeteru. Je to suchý rum, jehož cílem je zdůraznit péči a pozornost, kterou věnujeme výrobě našich rumů a
předvedení našeho profilu rumu. Přidejte několik kostek ledu, abyste skutečně zvýraznili chuť, ale je to také skvělý doplněk k vašemu oblíbenému mixéru rumu.

Bohatý a ovocný rum s neodolatelnými tóny zralého ananasu, slaného karamelu a créme brulée. Two Drifters je průkopnická britská palírna se sídlem v srdci Devonu. Kvašení, destilování, koření a stáčení se věnují již třetím rokem a už si v rumovém světě dělají docela jméno.
Jsou vyrobeny od nuly a k vytvoření řady lahodných rumů používají 100% melasu. Two Drifters Distillery nejen vyrábí lahodné rumy, ale je také první palírnou rumu s negativním uhlíkem, což znamená, že každá láhev odstranila více CO2, než bylo použito k jejímu vytvoření.
Udržitelné hodnoty, které procházejí srdcem tohoto podnikání, vedly k tomu, že se z nich stal podnik s certifikací B Corp. Je to opravdu skvělý rum, který pomáhá planetě.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.