Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Velho Barreiro Diamond 0.7l

Velho Barreiro Diamond  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Cachaca
značka: Velho Barreiro
původ: Brazílie
kód zboží: U8000020
DPH: 21%
s DPH: 2 799 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Velho Barreiro Diamond 0.7l

Stařená Cachaça diamond Velho Barreiro je tvořena jedinečnou a zvláštní směsí mezi původním starým Barreirem a pečlivě vybranou cachaçou z hornaté oblasti Rio de Janeiro.

V roce 2011 byl uveden na trh Cachaça Velho Barreiro Diamond, nejvyšší prémiová cachaça, vytvořená ze směsi tradičních destilátů v letech, cachaça v dubových sudech, s autentickým starým Barreiro uloženém v sudech z jequitibá rosa. Z latiny - Cariniana legalis.
Proces zrání byl rozdělen na 5 let do jequitibá rosa a jiného typu dubu.. Výsledkem je jemná a harmonická chuť s lehce ovocnou a nasládlou vůní.

Diamantová speciální edice cachaça ve svém luxusním balení, zdobená 212 diamantovými kameny jenž byla vyrobena na zakázku s vysokou tržní hodnotou, se stala jednou z nejdražších cachaç na světě. Můžete si ji však zakoupit ve své dostupnější verzi.

Cachaca, se může nazívat pouze pálenka z cukrové třtiny, která byla vyrobená na území Brazílie, při výrobě musí být použita pouze šťáva z cukrové třtiny a né melasa, jenž je meziprodukt při lisování cukrové třtiny, nebo-li odpod při lisování.
Cachaca by měla mít 38% až 48% vol. a může být přidáno maximálně 6g cukru na litr, ale ne víc. Při staření se nepoužívá jako u tradičních pálenek z cukr.třtiny americký či evropský dub, ale domorodé dřeviny rostoucí na území brazílie.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.