Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Vizcaya Cristal 0.7l

Vizcaya Cristal  0.7l
obsah alkoholu: 40%
značka: Vizcaya
původ: Dominikánská republika
kód zboží: RU020210
DPH: 21%
s DPH: 599 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Vizcaya Cristal 0.7l

Vyrábí se v Dominikánské republice, jako základ pro výrobu se Vizcaya Cristal se požívá cukrová třtina sklízená až v momentě své vrcholné zralosti. Lisováním získáte velmi bohatou na chutě a aromata první šťávu nejvyšší kvality, tato se nechává kvasit a destiluje se v malých dávkách, jako za starých časů. Zrání v dubových sudech po bourbonu završí tento tradiční výrobní proces. Tato tradiční metoda, dává rumu Vizcaya Cristal jedinečnou vůni a hladkost. Když vidíte bohatou, zlatou barvu Vizcaya a jeho komplexní aroma naplní vaše smysly, porozumíte, proč "maestro ronero" tvrdí že stvořil "diosa de los rones" - bohyni všech rumů.

Popíjení Vizcaya Cristal, je zážitek, který odráží uvolněné, příjemné rytmy života v Karibiku.

Nejlepší odrůda cukrové třtiny, tradiční destilační procesy které obstály ve zkoušce času a hrdost na své řemeslo všech, kteří se podílejí na výrobě, je důvodem ke všem charakteristickým vlastnostem rumu Vizcaya Cristal.
Stařený bílý rum, který je před lahvováním přefiltrován, pro odstranění přírodního zabarvení ze sudů, tímto se stává jedinečným do luxusních čirých koktejlů.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.